SPONSORING

 

      Każde przedsięwzięcia, a szczególnie duża wyprawa, taka jak reaktywacja „DUNA SNOW LEOPARD 2013″, wymagają niemałego nakładu finansowego (na niezbędny sprzęt, naprawy, załatwienie formalności, leki, prowiant, jednym słowem – wszystko).
Lista sponsorów DUNA SNOW LEOPARD 2013 wygląda następująco:
 

 

 


Firma DUNA, bialostocki dostawcy itnernetu zawdzieczam bardzo duzo. Wspiera moje wyprawy i udostepnia serwery od 2005 roku! Ponad 7 lat. Dziekuje!

 

CROSSO „RADOSSO”, producent, wedlug mnie najlepszych sakw i worow rowerowych na swiecie. Z ich sakwami mozna jechac „do konca swiata i jeden dzien dluzej”. Na wyprawie korzystam z worow  tej firmy – wykonanych z CORDURY – nie do zdarcia.Dziekuje za wykonanie wora transportowego na wymiar. Wykonanie PIERWSZA klasa:)
Aha…firma Crosso, jest firma dynamicznie sie rozwijajaca i przede wszystkim udoskanalajaca caly czas swoje produkty:)Jak po jakiejs wyprawie mam jakiekowliek uwagi/spostrzezenia okazuje sie, ze juz zostaly wziete pod uwage i wszelkie wady zostaly usuniete:) SZACUNEK!.

Wiem tylko, ze jezeli cos ma sie popsuc lub polamac na wyprawie, to na pewno nie produkty CROSSO:) POLECAM! SZCZERZE! Crosso , tak jak DUNA towarzyszy na moich wyprawach od 2005 roku!